رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
  • الأربعاء ۱۲ ذو الحجة ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 19 June

وعده ها


فرماندار نمین:ایجاد ۹ هزار شغل در شهرستان نمین

امینی با اشاره به جذب ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان نمین گفت: با جذب اعتبار از دولت در قسمتهای مختلف پیشران اقتصادی ، تجاری و کشاورزی اشتغال بیش از ۹ هزار نفر در شهرستان نمین مسجل خواهد شد.استاندار اردبیل:

عملیات حفاری تونل دوم حیران تا پایان امسال به اتمام می رسد

استاندار اردبیل در بازدید از دو پروژه راهسازی شهرستان نمین گفت: عملیات حفاری تونل دوم حیران تا پایان امسال به اتمام می‌رسد و پروژه تقاطع غیرهمسطح و زیرگذر ورودی نمین قبل از تعطیلات عیدنوروز  امسال زیر ترافیک خواهد رفت.


❖ حضور صدیف بدری در روستاهای شهرستان نمین و نشستن پای صحبت های مردم منطقه:(قسمت چهارم بخش عنبران)

قول های مساعد نماینده

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس همزمان با حضور در بخش عنبران در دیدار با امام جمعه، اعضای شورای شهر و شهردار شهر عنبران و روستاهای همجوار ضمن احصاء مشکلات و مطالبات شهری و روستایی موجود و پس از بررسی راهکارهای عملی برای به حداقل رساندن این مشکلات، در راستای پیگیری رفع موانع ارائه خدمات مطلوب شهری و روستایی منطقه از دستگاه‌های مربوطه و رفع برخی مشکلات عنبران قول مساعد داد.
حضور صدیف بدری در شهرستان نمین و نشستن پای صحبت های مردم منطقه:

قول های مساعد نماینده

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس همزمان با حضور در شهرستان نمین در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار مرکز این شهرستان، ضمن احصاء مشکلات و مطالبات شهری موجود و پس از بررسی راهکارهای عملی برای به حداقل رساندن این مشکلات، در راستای پیگیری رفع موانع ارائه خدمات مطلوب شهری از دستگاه‌های مربوطه و رفع برخی مشکلات شهری نمین قول مساعد داد.


بهره برداری از تونل دوم گردنه حیران، خرداد ۱۴۰۰

ایرنا : استاندار اردبیل گفت: پروژه بازگشایی تونل دوم حیران در جاده اردبیل -آستارا با تلاش شبانه‌روزی پیمانکار تا تابستان سال آینده به نتیجه می‌رسد. مهر :بهنام جو از تسریع در روند ساخت این تونل خبر داد و گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و تاکید به پیمانکار مبنی بر تسریع در […]


افتتاح سد عنبران در هفته دولت سال ۱۴۰۰

❖ بخشدار عنبران: سد عنبران تا پایان دولت به بهره برداری می رسد تا پایان اردیبهشت ماه امسال و با توجه به شرایط مساعد جوی با اجرای طرح وحدت،ساکنان ۵ روستای بخش عنبران از جمله میناباد ، میرزانق، جید،گلشن و عنبران علیا از نعمت آب شرب پایدار بهرهمند خواهند شد. صابر عباسی بخشدار عنبران در […]


آخرین اخبار

نشان ملی ثبت

logo-samandehi

اعلام وصول

تلگرام ما

شهروند خبرنگار

پیشخوان مطبوعات ایران