رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

اوقات شرعی

با حضور دادستان و معاون عمرانی فرماندار نمین انجام شد؛

تسریع در فرایند تملک اراضی و رفع معارضین محلی سد عنبران

با حضور دادستان و معاون عمرانی فرماندار نمین، بخشدار عنبران، رئیس اداره منابع آب نمین، مدیر و کارشناسان حقوقی شرکت آب منطقه ای اردبیل، نماینده مجری طرح سد عنبران از محل احداث سد بازدید و آخرین وضعیت سد به منظور تسریع در تکمیل عملیات آن بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری ویلکیج به نقل از روابط عمومی شرکت منطقه ای آب استان اردبیل، نماینده مجری طرح سد عنبران در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای طرح به مشکلات متعدد اجرای طرح اعم از تملک و … اشاره و خواستار همکاری تمامی مسئولین شهرستانی و استانی برای تسریع در رفع موانع موجود شد.

در این بازدید مهندس علیرضا شاهین فر، مدیر دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای اردبیل ضمن ارائه گزارشی از روند تملک اراضی مشکلات پیش رو در تملک را تشریح و خواستار همکاری مالکین اراضی مورد نظر در ارائه اسناد و مدارک لازم و تسریع در فرایند واگذاری و انتقال اسناد را  شد.

رئیس اداره منابع آب شهرستان نمین نیز با اشاره به ضرورت  اجرا و اتمام طرح در حداقل زمان ممکن، خواستار همکاری به منظور تسریع در فرایند تملک اراضی و رفع معارضین محلی از مقامات سیاسی و قضایی شهرستان شد.

مهندس علی اکبری سولا در این بازدید ضمن اشاره به مشکلات اجرایی طرح آبرسانی در داخل شهر عنبران خواستار حل موضوع توسط شهردار عنبران شد و نهایتا با دخالت دادستان و معاون فرماندار  بر سر اجرای پروژه در داخل شهر، توافق لازم صورت گرفت.

انتهای خبر/

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط

نظرات