تیتر اصلی
کد خبر : 2841
شنبه - 17 مهر 1400 - 00:07
بمناسبت هفته نیروی انتظامی:

فرماندار شهرستان نمین روز نیروی انتظامی وآغاز هفته ناجا  را تبریک گفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ویلکیج به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان نمین، عاطف ناصری ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ماه ربیع الاول و ایام با سعادت میلاد پیامبر رحمت ، حضرت محمد مصطفی (ص) در پیامی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

متن پیام :
روز نیروی انتظامی  و هفته ناجا بهانه‌ای است برای قدردانی و پاسداشت زحمات و جانفشانی های  سبزجامگان نیروی انتظامی و مرزبانان غیور که بی منت شبانه روز در سایه نظام ولایی سعی در حفظ نظم و آرامش برای مردم هستند.

در شرایطی که نزدیک به دو سال جهان درگیر ویروس کروناست، همه اقشار و سازمان ها دست به دست هم داده تا از این بیماری گذر کنند، نیروی انتظامی نیز از ابتدای شیوع بیماری ویروس کرونا تا کنون نقش تعیین کننده‌ای در اعمال اقدامات پیشگیرانه در جامعه داشته است.

نیروی انتظامی شهرستان مرزی نمین به لحاظ موقعیت جغرافیایی و مرزی بودن منطقه، همیشه در تلاش بوده است تا امنیت مرزی کشورمان حفظ شود و مرزبانان غیور در خط مقدم این ماموریت ها بوده اند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه فرماندهان ، کارکنان و سربازان غیور نیروی انتظامی در رده های مختلف  و خانوادهای ایشان تبریک عرض نموده و با تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه این تلاشگران ، توفیق روز افزون همه این عزیزان  را در راه انجام وظایف و مسئولیتهای  محوله، از درگاه ایزد منان مسالت دارم.‌

عاطف ناصری

فرماندار شهرستان نمین