رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

اوقات شرعی

استاندار اردبیل از اجرای موفقیت آمیز طرح شهید سلیمانی و غربالگری خانه به خانه بسیجیان از جمعیت شهرستان نمین در طول یک هفته گذشته خبر داد.

طرح شهید سلیمانی در شهرستان نمین با موفقیت انجام می شود

استاندار اردبیل از اجرای موفقیت آمیز طرح شهید سلیمانی و غربالگری خانه به خانه بسیجیان از جمعیت شهرستان نمین در طول یک هفته گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ویلکیج به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جریان سفر به شهرستان نمین و بررسی آخرین وضعیت طرح شهید سلیمانی اظهار کرد: بسیجیان فعال در پایگاه های مقاومت شهرستان نمین در قالب اکیپ های مختلف جمعیت این شهرستان را پایش کرده و نسبت به سلامت مردم و ایجاد آرامش بین آنها اظهار امیدواری می کنند.

وی با بیان اینکه روستای ننه کران به عنوان روستای سفید اعلام شد، افزود: خوشبختانه ۲۵۰ خانوار در این روستا غربالگری شده و هیچ مورد مشکوکی در این روستا شناسایی نشده است و این نشانه فرهنگ و رعایت مردم و احساس مسوولیت آنها نسبت به شیوع ویروس کرونا است.

بهنامجو ادامه داد: مردم این منطقه می توانند با رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ماسک همچنین رعایت فاصله اجتماعی مراسم عروسی و ترحیم را با نفرات کم برگزار کنند.

استاندار اردبیل تصریح کرد: آمار افراد دارای بیماری زمینه ای در شهرستان نمین پایش شده است که آمار قبلی مرکز بهداشت با آمار فعلی طرح شهید سلیمانی مطابقت دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: با شرایطی که برنامه ریزی شده و درصورت همکاری و مشارکت مردم شهرستان تا یک ماه آینده به وضعیت سفید بر می گردد و اوضاع در این شهرستان عادی می شود.

او با اشاره به اینکه تیم های نظارتی و حمایتی در این شهرستان تشکیل شده است، افزود: این تیم ها با همکاری بسیجیان، هلال احمر، بسیج اصناف با اشرافیتی که برای کنترل محل دارند با مشارکت خود مردم می توانند به بهترین شیوه مسایل را تحت نظر داشته باشند تا خدایی ناکرده از وضعیت موجود سوء استفاده نشود.

استاندار اردبیل ضمن تقدیر از فرمانده ناحیه بسیج شهرستان، فرمانداری، نیروی انتظامی، مراکز بهداشتی و مردم اظهار کرد: امروزه وحدت و همدلی و درک همدیگر و کادر درمان یکی از وظایف مهم و بزرگ همه ماست و باید با همدلی و وحدت در راستای ریشه کن کردن این ویروس ناخوانده همکاری و مشارکت کنیم.

بهنام جو گفت: شهرستان نمین با داشتن سبقه فرهنگی در همه مسایل بهداشتی خوب عمل کرده که از وضعیت قرمز به وضعیت نارنجی و زرد برگشته است که در صورت تداوم به زودی وضعیت در منطقه سفید خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات