رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

اوقات شرعی

شهرستان نمین قطب صنعتی استان است و در این زمینه راه‌اندازی واحدهای در حال احداث توانسته تا حد قابل توجهی بیکاران منطقه را کاهش داده است

استاندار اردبیل گفت: درصدد هستیم طرح‌هایی که نیمه‌تمام مانده به سرمایه‌گذاران دارای اهلیت سپرده و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای استان را تسریع بخشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ویلکیج به نقل از روابط عمومی استانداری ، اکبر بهنام‌جو صبح امروز در جلسه ستاد تسهیل شهرستان نمین اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده در راستای تکمیل پروژه‌های ناتمام در شهرستان‌های استان تمهیدات لازم به عمل آمده و در این زمینه اعتباری در حدود ۷۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل سد عنبران در نظر گرفته شده که ۵۰ میلیارد تومان آن تزریق یافته است.

وی با اشاره به این که هدف از تأمین آب کشاورزی و صنعتی با بهره‌برداری از سد عنبران محقق می‌شود، گفت: به همین منظور درصدد هستیم تا هر چه سریع‌تر در راستای حل مشکل معارض این سد اقدامات لازم را محقق کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: بهره‌برداری از سد عنبران با هدف اشتغال‌زایی در استان اولویت اساسی است و به همین منظور درصدد هستیم با افزایش میزان کشت و راندمان تولید افزایش را در سطح کشور افزایش داده و به تعداد شاغلین استان در بخش صنعت کارخانه‌های احداث شده این حوزه بیفزاییم.

بهنام‌جو بیان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای تسهیل روند اجرا و نیز تحقق برنامه‌های مورد نظر در این زمینه نیازمند ساماندهی و تعیین تکلیف است که به همین منظور درصدد هستیم طرح‌هایی که نیمه‌تمام مانده به سرمایه‌گذاران دارای اهلیت سپرده و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای استان را تسریع بخشیم.

وی تصریح کرد: شهرستان نمین قطب صنعتی استان است و در این زمینه راه‌اندازی واحدهای در حال احداث توانسته تا حد قابل توجهی بیکاران منطقه را کاهش داده و در رفع مشکلات موجود موثر واقع شود که به همین منظور به بررسی طرح‌های مشکل‌دار پرداخته و بعد از احصای مشکلات اقدامات لازم در راستای رفع آن‌ها در دستور کاری قرار گرفته است.

استاندار اردبیل در ادامه با اشاره به لزوم تجهیز و احداث سردخانه‌های مجهز در سطح استان نیز گفت: در راستای نگهداری محصولات باغی و تأمین نیاز کشاورزی سردخانه‌های چندمنظوره برای نگهداری سیب‌زمینی و دیگر تولیدات کشاورزی استان محقق شده و به همین منظور در راستای تنظیم بازار و موارد مصرفی کشاورزان اقدامات لازم انجام یافته است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات