رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

اوقات شرعی

  • سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۶
  • کد خبر : 2852
  • تیتر روز
  • چاپ خبر : دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نمین

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با نگاه فرهنگی و اجتماعی خود و به‌کارگیری توانمندهای خود در حوزه رسانه و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شهروندان می‌خواهند برای رفع مشکلات و معضلات احتمالی جامعه در همه حوزه‌ها، حضور پیدا کرده و درصدد حل مشکل برآیند و امیدواریم نیروی انتظامی از این ظرفیت بالا بهره کافی را ببرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ویلکیج به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مرتضی بالار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین به همراه مدیر مسئول پایگاه خبری ویلکیج  با سرهنگ حسن شریفی  فرمانده انتظامی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نمین در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا، و تشکر از زحمات خادمان مردم در این عرصه فرارسیدن این هفته را به خانواده بزرگ نیروی انتظامی و کارکنان خدوم تلاشگر نیروی انتظامی شهرستان نمین تبریک و تهنیت گفت.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان نمین گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با نگاه فرهنگی و اجتماعی خود و به‌کارگیری توانمندهای خود در حوزه رسانه و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شهروندان می‌خواهند برای رفع مشکلات و معضلات احتمالی جامعه در همه حوزه‌ها، حضور پیدا کرده و درصدد حل مشکل برآیند و امیدواریم نیروی انتظامی از این ظرفیت بالا بهره کافی را ببرد.

بر اساس این گزارش سرهنگ حسن شریفی  فرمانده انتظامی نمین نیز ضمن قدردانی از حضور اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و مدیر مسئول پایگاه خبری ویلکیج این شهرستان افزود:مشارکت عمومی همه مردم، امنیت جامعه را در پی خواهد داشت لذا مجموعه نیروی انتظامی نمین و مخصوصا حوزه معاونت اجتماعی شهرستان به دنبال تحقق مطالبات مردمی در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تکالیف خود را انجام میدهند و مطمئنا همکاری ارگان های فرهنگی و رسانه ای نیز میتواند ما را در این مسیر همراهی کنند.

فرمانده انتظامی نمین کاهش آسیب‌های اجتماعی را یکی از اهداف و برنامه‌های کاری خود برشمرد و یادآور شد: فعالان رسانه ای سفیران امنیت در جامعه هستند و می‌توانند با در اختیار قرار دادن ظرفیت‌های خود و هم‌اندیشی و تعامل با نیروی انتظامی و پلیس در بالا بردن سطح امنیت و آگاهی سازی مردم در جامعه و همچنین کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش فعالی ایفا کنند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط

نظرات