رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۳ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 8 December

اوقات شرعی

با تلاش عوامل نیروی انتظامی شهرستان نمین:

کشف فلزیاب قاچاق با دستگیری ۴ قاچاقچی درنمین

فرمانده انتظامی شهرستان نمین از کشف یک دستگاه فلز یاب خارجی قاچاق در عملیات ماموران بخش انتظامی ویلکیج در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ویلکیج به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان نمین،سرهنگ حسن شریفی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نمین در تشریح این خبر  اظهار داشت:ماموران بخش انتظامی ویلکیج ،حین کنترل خودروهای عبوری در محور روستای آقبلاغ مصطفی خان به یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک و آن را توقیف کردند.

وی افزود:در بازرسی از خودرو مذکور، یک دستگاه فلزیاب قاچاق خارجی به همراه تجهیزات مربوط از قبیل ۲ عدد سیخ فلزیاب ، یک دستگاه اسکنر، یک دستگاه شعاع زن و وسایل حفاری کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نمین با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش کالای مکشوفه ۲۵۰ میلیون برآورد شده تصریح کرد: در این رابطه خودروی سورای پراید متهمین توقیف و ۴ قاچاقچی دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ شریفی در پایان با اشاره به این که برخورد قاطع با سوداگران میراث فرهنگی در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد گفت: شهروندان می توانند در صورت اطلاع از فعالیت های این دسته از افراد سودجو،مراتب را در اسرع وقت با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام نمایند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات