رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱
  • الجمعة ۸ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Friday 2 December

اوقات شرعی

بمناسبت گرامیداشت هفته معلم:

تجلیل از معلمان بخش عنبران

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان نمین به همراه امام جمعه عنبران ، بخشدار بخش عنبران و مدیر آموزش و پرورش شهرستان با حضور در دبیرستان آیت اله طالقانی عنبران از معلمان این مدرسه تجلیل نمودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ویلکیج به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان نمین،فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان نمین با بیان اینکه بایستی تجلیل از معلم به یک فرهنگ حسنه تبدیل شود ، تجلیل از مقام معلم را یک وظیفه و در واقع عمل به تعالیم دینی و قرآنی عنوان کرد.

طیب امینی افزود : هرچقدر از معلمان تقدیر شود کم است چرا که دشوارترین ، حساس ترین و در عین حال لطیف ترین کار که همان تربیت شاهکار خلقت یعنی انسان است ، به دست او صورت می گیرد و بر این اساس همه بایستی در خدمت معلمان باشیم.

در ادامه حجت الاسلام مرادی امام جمعه شهر عنبران نیز با تقدیر از خدمات و فعالیت های معلمان در هدایت جامعه ، برکات این قشر را غیرقابل شمارش و اجر و عظمت کار آن ها را وصف نشدنی دانست که با هیچ چیزی نمی توان جبران کرد.

انوش جعفری خانقاه مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز از حضور مسئولین شهرستان در هفته بزرگداشت مقام معلم در مدارس تقدیر نموده که باعث ایجاد انگیزه و روحیه مضاعف در ارائه خدمات خواهد بود که البته همه معلمان بدون منتو درخواستی با عهد و پیمانی که با خدا بسته اند مجاهدانه به تلاش و کوشش خود ادامه می دهندکه بتوانند در تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص در راستای تضمین آینده کشور عزیز اسلامی مثمر ثمر باشند.

در ادامه با اهداء شاخه گل به معلمان دبیرستان آیت اله طالقانی و عوامل اجرایی هنرستان شهید دادمان از خدمات این قشر زحمت کش و ستودنی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات