رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
  • الأحد ۳ ذو الحجة ۱۴۴۳
  • 2022 Sunday 3 July

اوقات شرعی

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی نمین گفت: یک خیر نیک‌اندیش بیش از هزار نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ویلکیج به نقل از ایرنا ، مهین سلامتی روز دوشنبه در آئین تجلیل از این خیر نمینی اظهار کرد: حبیب‌الله امامی از اعضای فعال انجمن خیرین کتابخانه‌ساز منطقه است و به پاس خدمات ارزشمند و فعالیت‌های اثرگذار وی در حوزه‌های فرهنگی و کتابخوانی یکی از کتابخانه‌های نمین بنام ایشان نامگذاری شده است.

شهلا هنرور ، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار نمین هم با اشاره به برکات معنوی مشارکت در امور اجتماعی و عام‌المنفعه گفت: خیرین شهرستان در حوزه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی و کمک‌های مومنانه مشارکت فعال دارند و این کار خیر در پرونده اعمال نیک آنان ثبت خواهد شد.

حبیب‌الله امامی ، خیر نمینی هم در این مراسم هدف خود از این عمل خداپسند را عمل به فرمایشات ائمه اطهار(ع) در نیکوکاری به جامعه و ترویج کتابخوانی به عنوان یکی از بهترین روش‌ها جهت اصلاح جامعه ذکرکرد.

وی ادامه داد: در راستای غنی‌سازی منابع کتابخانه و توسعه کتابخانه‌های عمومی شهرستان نسبت جذب مشارکت‌های خیرین نمینی مقیم سایر استان‌های کشور تلاش خواهد کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات