رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۰ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Monday 8 August

اوقات شرعی

با حضور امام جمعه نمین، مسئولان قضایی، رؤسای ادارات و مردم شهیدپرور شهرستان نمین، یادواره شهدای گرانقدر هفتم تیر با محوریت شهید آیت الله دکتر بهشتی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ویلکیج به نقل از ایثار: امام جمعه شهرستان نمین در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر به ویژه شهید معظم آیت الله دکتر بهشتی، گفت: در جهان بینی اسلامی و در آموزه های دینی ما و فلسفه شیعه، بعد از مقام امامت، مقام شهدا مطرح شده است و با توجه به حدیث «مداد العلماء افضل من دماء الشهدا»، نگاه و نگرش شیعه بر این نکته استوار است که افضلیت با مداد علما بر حسب تربیت مجاهد فی سبیل الله است.
حجت الاسلام اسدزاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخن حضرت امام (ره) که فرمود :”شهادت بهشتی در مقابل مظلومیت او ناچیز است” افزود: شهید بهشتی با اینکه از لحاظ علمی و فقهی شخصیت برجسته ای بودند، اما چنانکه در حد مقام ایشان بود، شناخته نشده اند و با توطئه های خائنین به نظام اسلامی بسیار مظلوم واقع شده و تهمت های ناروا و خلاف واقع به ایشان نسبت داده شد.
در ادامه، برنامه های متنوّعی در راستای گرامیداشت شهدای معظم هفتم تیر برگزار شد که اجرای مداحی و پخش کلیپ از جمله این برنامه ها بود.
انتهای پیام./

اخبار مرتبط

نظرات