رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳
  • الجمعة ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 24 May

اوقات شرعی

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی اردبیل:

مجتمع فرهنگی و هنری عنبران تا پایان سالجاری به بهره برداری می رسد

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: پروژه مجتمع فرهنگی و هنری عنبران در صورت تامین اعتبار مورد نیاز تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ویلکیج به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ( استان اردبیل) ، علی یوسف زاده معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اردبیل با اعلام این مطلب اظهار کرد: پروژه مجتمع فرهنگی و هنری شهر عنبران در سال ۱۳۹۳ با زیربنای ۶۰۰ متر مربع احداث شده ولی بدلیل مشکلات تامین اعتبار با پیشرفت فیزیکی ۵۲ درصد متوقف شده بود تا اینکه در سفر ریاست محترم جمهور به استان با تامین و تخصیص اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال پروژه از سال ۱۴۰۱ با انتخاب پیمانکار جدید مجددا” عملیات اجرایی پروژه آغاز شد.

وی گفت: هم اکنون کارهای مربوطه به سفت کاری ، نما ، نصب درب و پنجره این پروژه به اتمام رسیده و در حال اجرای عملیات نازک کاری و تاسیسات می باشد که در صورت تامین اعتبار می تواند تا آخر سالجاری تحویل و به مرحله بهره برداری برسد.

معاون مهندسی و ساخت راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: پروژه فرهنگسرای عنبران یک ساختمان فرهنگی و هنری در ۲ طبقه طراحی شده و از نظر توسعه فرهنگ و هنر می تواند با توجه به وجود کاربری های متعدد از جمله سالن همایش با گنجایش۳۰۰ نفر و همچنین با برگزاری کلاس متعدد آموزشی و فرهنگی در منطقه موثر واقع خواهد بود.

یوسف زاده به مشخصات و کاربری های فرهنگسرا اشاره کرد و گفت : در طبقه همکف دارای سالن انتظار ، کلاس آموزش ، اتاق اداری ، خدماتی ، سالن اجتماعات ، اتاق گریم و انبار بوده و در طبقه اول نیز اتاق اداری ، کلاس آموزش ، اتاق کنترل ، تدارکات و لابی پیش بینی شده و طبقه زیر زمین ۲۵.۷۷ متر مربع دارای موتورخانه با سیستم حرارت مرکزی است .

وی تاکید کرد: این پروژه فرهنگی در صورت تامین اعتبار به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال در سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات