رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۹ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 3 December

اوقات شرعی

همزمان با آغاز سالتحصیلی ۱۴۰۲ در شهرستان نمین ۷۰ پک لوازم التحریر توسط سپاه ناحیه شهرستان نمین بین دانش آموزان کم برخوردار توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ویلکیج، فرمانده سپاه شهرستان نمین گفت: در آستانه هفته دفاع مقدس و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید توزیع بسته‌های لوازم التحریر بین دانش آموزان کم برخوردار در شهرستان نمین آغاز شد.
سرهنگ پاسدار صالح زارعی فرمانده سپاه شهرستان نمین در این باره اظهار کرد : کمک به محرومین و دانش آموزان بی‌بضاعت سنت حسنه‌ای است که همه ساله در آغاز سال تحصیلی جدید توسط خیرین انجام می‌شود و این از ویژگی‌های جامعه دینی و ولایی است.
وی در ادامه گفت: کمک‌های مؤمنانه و یاری رساندن به محرومان باید با قدرت، قوت و حفظ کرامت جامعه‌ی هدف در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب صورت گیرد.

همچنین سرهنگ زارعی نیز خواستار هم افزایی کمیته امداد با دستگاه‌‌های دولتی و غیر دولتی، اصناف، بازاریان، خیرین و دیگر اقشار در جهت مشارکت در تهیه لوازم ‌التحریر دانش آموزان نیازمند شد و بیان کرد: کودکان آسیب پذیرترین گروه جامعه انسانی و آینده سازان کشور هستند و باید با درک صحیح جایگاهشان، زمینه پیشرفت و رشد آن‌ها را مهیا کرد.
خبرنگار: فردین منتظرنظام

اخبار مرتبط

نظرات