رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
  • السبت ۹ جماد أول ۱۴۴۴
  • 2022 Saturday 3 December

اوقات شرعی

سخنران برنامه یادواره شهداء فرهنگی و دانش آموزی شهرستان نمین:

برگزاری یادواره های شهداء ، ضامن زنده ماندن نام و یاد شهداء در جامعه است

در آستانه کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید والامقام استان ، یادواره شهداء فرهنگی و دانش آموزی شهرستان نمین در هفته گرامیداشت دفاع مقدس در مصلای نمین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ویلکیج، سرهنگ اصغری سخنران برنامه یادواره شهداء فرهنگی و دانش آموزی شهرستان نمین با بیان اینکه برگزاری یادواره های شهداء ، ضامن زنده ماندن نام و یاد شهید در جامعه است ، به تشریح مقام شهید از دیدگاه اسلام و قرآن پرداخت.

سرهنگ اصغری در ادامه سخنان خود افزود : دشمنان قسم خورده نظام اسلامی از روحیه شهادت طلبی و جهادی جوانان به گونه ای در هراس هستند که به شکست توطئه های گوناگون خود از این دو عنصر بزرگ ، اعتراف کرده اند و این به معنای آن است که بر اساس وعده قرآن راه تسلط کافران بر مومنین همیشه بسته است و این شهید است که این پیش بینی را تفسیر نموده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین نیز با این عنوان که مظهر قدرت ایران اسلامی در ایثارگری شهیدان و رزمندگان اسلام نهفته است ، از دانش آموزان خواست با بازخوانی سیره شهداء به خصوص وصیت نامه این عزیزان ادامه دهندگان راه پرفروغ شهیدان باشند.

انوش جعفری خانقاه گفت : امروز دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خوبی درک کرده اند که غلبه بر این کشور به یاری خداوند منان و رهبری بی نظیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) غیرممکن بوده و ما از امامین انقلاب یادگرفته ایم که عزت ، عظمت ، شوکت و قدرت ما در گرو تفکر عاشورایی است.در ادامه سرهنگ محمدحسن زاده به حماسه سرایی و مدیحه خوانی در مقام شهیدان پرداخته و دانش آموزان با آرمان های والای شهداء تجدید بیعت نمودند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات