رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
  • الأربعاء ۱۷ رجب ۱۴۴۴
  • 2023 Wednesday 8 February

اوقات شرعی

به پاس حضور در تشییع شهید گمنام:

قدردانی امام جمعه و بخشدار عنبران از مردم انقلابی

امام جمعه و بخشدار عنبران در پیامی از مردم شریف و انقلابی شهر عنبران برای حضور با شکوه در تشییع پیکر شهید گمنام تقدیر و قدردرانی بعمل آوردند.

به گزارش خبرنگار ویلکیج در متن پیام قدردانی آمده است:

وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

خدای بزرگ را شکر گزاریم که مردم فهیم و انقلابی و همیشه در صحنه شهر مرزی عنبران باشکوه و عظمت، استقبال از شهید گمنام و ولایتمداری و وحدت را به زیباترین شیوه به همگان نشان دادند و برگ زرین دیگری در حمایت از ولایت فقیه و شهیدان همیشه جاوید به نام خود ثبت کردند.

مردم غیور و وطن پرست عنبران امروز نشان دادند که شهدا همیشه زنده اند و همه در برابر آنها سر تعظیم فرود می آوریم چرا که آنها برای اینکه ما در آرامش باشیم جان و زندگیشان را در طبق اخلاص گذاشتند و الحق که امروز مردم ما نشان دادند که قدردان فداکاری آنها هستند.

حضور شکوهمند مردم عنبران امروز نشان داد که وحدت تنها شعار نیست وما همیشه در روزهای سخت و بحرانی  کنار هم هستیم و پایبند به نظام و ولایت فقیه می مانیم و این عظمت امروز مشت محکمی بود بر دهان یاوه گویان و تجزیه طلبان که بدانند ما همه برادریم.

اینجانبان شایسته می دانیم از حضور حداکثری و دلگرمانه مردم شهر عنبران، در مراسم عظیم تشییع پیکر شهید گمنام  قدردانی کنیم و از مردم تقاضا میکنیم با تحکیم وحدت و حفظ انضباط و آرامش برای فردای بهتر شهرمان در مسیری واحد گام برداریم.

سید یاور مرادی

امام جمعه شهر عنبران

ایرج زمانداری

سرپرست بخشدار عنبران

اخبار مرتبط

نظرات