رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۸ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 23 September

اوقات شرعی

در جلسه شورای اداری شهرستان نمین عنوان شد :

آمادگی کامل مدارس شهرستان نمین برای بازگشایی مطلوب در سالتحصیلی جدید

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین در جلسه شورای اداری شهرستان به مناسبت بازگشایی مدارس گزارش کامل از اقدامات و فعالیت آموزش و پرورش در قالب پروژه مهر را به اعضای شورای اداری شهرستان ارائه نمود.

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان نمین در جلسه شورای اداری از فعالیت ها ، اقدامات و موفقیت ها و توفیقات کم نظیر آموزش و پرورش در تمامی ابعاد و زمینه ها تقدیر نمود.

مهندس طیب امینی گفت : استماع گزارشات و بررسی های میدانی حاکی از وجود شرایط کاملاً مطلوب جهت بازگشایی بانشاط ، متفاوت و موثر در سطح مدارس شهرستان می باشد که امید است با همت همه مدیران و معلمان و همکاری خوب اولیاء و دانش آموزان و پشتیبانی همه ادارات شاهد دستگاه تعلیم و تربیتایده آل و متحول باشیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نمین طی سخنانی در شورای اداری شهرستان به تشریح فعالیت ها و عملکرد آموزش و پرورش در جریان پروژه مهر ۱۴۰۱ پرداخت و از تلاش های مجاهدانه ، دلسوزانه ، مخلصانه و انقلابی مدیران و کارکنان تمجید نمود.

انوش جعفری خانقاه افزود : پس از دو سال وقفه و تعطیلی ، مهر متفاوتی را تجربه خواهیم نمود و این مهر که با یاد و نام وجود اقدس نبی اکرم اسلام(ص) و سلاله های پاکشان عجین گشته با مدیریت ۲۸ مدرسه به شیوه تمام ساحتی بر اساس سند تحول بنیادین نویدبخش سالتحصیلی موفق و سرشار از تحولات مطلوب می باشد.

مدیر اداره از اعزام کاروان تجهیزاتی با شعار مهر نبوی و علوی در دولت مردمی و انقلابی در چند روز آینده خبر داد که به منظور تجهیز مدارس خصوصاً هنرستان ها خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

نظرات