رفتن به بالا

سایت خبری فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲
  • الجمعة ۹ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Friday 31 March

اوقات شرعی

فرماندار شهرستان نمین:

سد عنبران ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دراد

فرماندار نمین گفت: پیشرفت فیزیکی طرح آبرسانی به شهر‌های عنبران و نمین اکنون به بیش از ۸۰ درصد رسیده است.

به گزارش خبرنگار ویلکیج به نقل از روابط عمومی فرمانداری نمین، طیب امینی گفت: طرح آبرسانی به نمین و عنبران با دورنمای تامین آب شرب این شهرها و ۲۲ روستا تعریف و تا استقرار دولت سیزدهم برای عملیات اجرایی آن ۲۳۰ میلیارد ریال هزینه شده بود.

فرماندار نمین می گوید: با تامین و هزینه کرد یک‌هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار در دولت سیزدهم برای این طرح آبرسانی، پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در روند احداث و اجرای آن حاصل می‌شود و بی شک بعد از تکمیل و بهره‌برداری از آن، بخش مهمی از مشکلات آب مرتفع خواهد شد.

به گفته او، این طرح ۳۵ میلیارد ریال اعتبار داشته و هفت کیلومتر از شبکه‌گذاری آن انجام شده است و امسال با توجه به تعریف ردیف اعتبار برای این طرح، ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار به آن ابلاغ شده و یک کارخانه نیز برای استفاده از پساب فاضلاب نمین اعلام آمادگی کرده است.

امینی همچنین از آماده افتتاح بودن ۴۳ طرح عمرانی و اقتصادی با ۱۴ میلیون و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار و سرمایه‌گذاری در این شهرستان به میمنت دهه فجر خبرداد و گفت: این حجم سرمایه‌گذاری عمرانی و اقتصادی طی ۱۰ سال گذشته در نمین بی‌سابقه است و با افتتاح این طرح‌ها برای ۸۲۰ نفر شغل ایجاد خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات